Kategória: Obdobie: Lokalita:
AnyKirsten


"Si šíp, ktorý zasiahol moje srdce Si povraz, ktorý mi spútal ruky Si oheň pri ktorom sa hrejem Si darček o ktorom tajne snívam Si láska, ktorá tu stále bola a jeSi ten o ktorom som tajne snívala "

Obdobie: - neznáme - Svetadiel: - nezaradené -

AnyKirsten


"Prečo je taká nádherná vec zločinom? Veď naozaj,čo na tom záleží,s kým skončím,keď nemôžem byť s ním? Z miliónov a miliónov ľudí na tejto planéte patrí da skupiny tých,ktorých nemôžem nikdy mať!#zakazana#laska "

Obdobie: - neznáme - Svetadiel: - nezaradené -

Danielka


"Čo je láska?? Je to len pocit, ktorý časom zmizne. Čo je žiaľ?? Je to najlepší priateľ lásky, no ten na rozdiel od nej ostáva. Je to večný pocit, o ktorý nikdy neprídeš, aj keby si veľmi chcel/la. "

Obdobie: 21.storočie Svetadiel: Európa

Danielka


"Čím dlhšie na teba myslím, tým dlhšie ma trápi pohľad na teba a keď sa na teba pozerám je mi až do plaču, že nikdy nebudeš so mnou, ale s inou babou. Bolí ma to, ale čuším nedávam nič najavo, lebo viem, že aj tak by sa nič nestalo. Iskra vo mne prebehla, ale u teba zrejme nie kedže sa skoro vôbec za mnou nepozreš. Je to isto kvôli mojej postave i keď sa najviac snažím nejde to. Prečo ma tak kruto týraš aj keď si to možno neuvedomuješ? Už len posledná otázka. Budeš ma niekedy milovať aj kvôli mojej postave, tak ako ja teba??? "

Obdobie: 21.storočie Svetadiel: Európa

adelaj.


"Proč mám takovou smůlu nedokážu ti říct pitomé ahoj na tož ti říct miluji tě.ADELJ. "

Obdobie: - neznáme - Svetadiel: - nezaradené -
Bookmark and Share
Reklama